Oficiální partner DESJOYAUX | Interpool

Domů » Bazény » Oficiální partner DESJOYAUX

Oficiální partner DESJOYAUX

 
 

Přednosti bazénu:

 1. Konstrukce bazénu DESJOYAUX
  „Ztracené bednění DESJOYAUX“ je složeno z žeber o šíři 25cm lisovaných vstřikováním polypropylenu. Je možno tvořit různé tvary a rozměry bazénu.
  „Ztracené bednění“ je pevné a odolává působení zemních vlivů, může být umístěno do jakéhokoliv terénu. Výroba „ztraceného bednění DESJOYAUX“ je kontrolována agenturou Veritas.
   

  bazenybazeny
   
 2. Filtrační jednotka
  S filtrační jednotkou DESJOYAUX odpadají instalatérské práce, úniky vody, potrubní rozvody atd. Filtrační jednotka je umístěna na stěně bazénu.
  Do přední ponořené části je začleněn zdroj světla a soubor filtračních prvků. Zadní část je zapuštěna do okolní desky, ve které je technické zázemí. Mechanická fáze filtrování probíhá pomocí filtračního pytle, schopného zachycovat částice od 6 do 30 mikronů.
   

  bazenybazeny
 

nahoru

Montáž:

Video DesjoyauxPostupy prací:
Různé tvary a rozměry
Před prvním výkopem montážník vyznačí konečné umístění bazénu. Výkop by měl být na všech stranách o 0,5m větší než je rozměr bazénu.

 

Po vyhloubení otvoru pro bazénovou soupravu, kterou zajišťuje vždy subdodavatelská firma (zemní práce), se do výkopu nasype štěrk ve vrstvě cca 20cm. Poté se montuje „ztracené bednění“. Bednění je složeno z žeber o šíři 25cm, lisovaných vstřikováním polypropylenu. Spojení těchto panelů výplně určují tvar a rozměry budoucího bazénu. Výplňové panely bednění spojí montážník do libovolného tvaru, vyarmuje a vybetonuje dno a stěny hustou betonovou směsí. V jediné operaci je pevně spojeno dno a stěny bazénu. Tím je vytvořena monolitická a samonosná kce. Dno bazénu se pokryje povrchovou stěrkou, po zatvrdnutí se vybrousí do hladka. Součástí dokončení montáže hrubé stavby je také osazení technologické jímky pro umístění filtrační jednotky. Bazén je tak připraven přijmout výstelku (folie).

bazenybazenybazenybazenybazeny

 

Výstelka je již připravena na rozměr bazénu přímo od výrobce. Montážníci přichytí výstelku (liner) pomocí speciálních uchycujících profilů. Výstelka přilehne na dno i na boční hladkou stěnu bednění.

bazeny

 

nahoru

Filtrační jednotka

Po instalaci výstelky, osadí montážníci bezpotrubní filtrační jednotku. Filtrační jednotka se umisťuje vždy na užší stranu bazénu, avšak vždy na protější stranu než je oficielní vstup bazénu, do předem připravené technologické jímky. Filtrační jednotka, kde je již od výrobce nainstalováno sací a výtlačné potrubí podvodní osvětlení, přední a stranové trysky, skimmer se sacím košem, filtrační vaky a samotné čerpadlo s turbínou. Nedílnou součástí filtrační jednotky je ovládací panel a elektrorozvaděč, který je k dispozici subdodavatelské firmě zajišťující elektromontáž a spuštění celé technologie.
Konečná úprava bazénové soupravy spočívá v položení bazénové pískovcové lemovky do betonového lože přímo na stěnu ztraceného bednění.

bazenybazeny

 

Typy:

 • GRI 181
 • Filtrační panel
 • Filtrační románské schodiště
 • jednotka QUIBERON – vyjímečný model pro užití i docela malých prostorů. Skupina opčních doplňků protiproudu a vířivky může v bazénu QUIBERON, přes jeho nevelké rozměry 3,50 x 2,20m, umožnit i sportovní plavání, masáže a hydroterapii.

nahoru

 

Příslušenství:

 • elektroohřevy
 • protiproudy
 • bezpečnostní alarmy
 • odvlhčovače
 • tepelná čerpadla
 • tepelné výměníky
 • elektrolýzy JD sel (bezchlorová úprava vody)
 • regulátory volného chloru
 • sprchy, dlažby a další ...
 

nahoru

 

 

Fasády